Активісти Харківського ЄвроМайдану зобов’язані у найкоротший термін відшкодувати вартість спаленого автомобіля.

У ніч на 13-те грудня у Харкові сталася біда – невідомими був вщент спалений мікроавтобус марки Mercedez-Benz Vito, який організатори харківського Євромайдану брали в оренду для забезпечення проведення щоденних мітингів біля пам’ятника Шевченку. Машина використовувалась для перевезення звукового обладнання, електрогенераторів, теплих речей для Київського Майдану і не мала жодної символіки.


Ввечері автомобіль був припаркований біля житлового будинку за адресою Сумська 17. Підпал був здійснений близько третьої години ночі, на місце прибули пожежники і міліція, але було пізно – орендований автомобіль вже палав, та невдовзі був повністю зруйнований. Машина з дизельною паливною системою була у гарному технічному стані, тому її самозайняття цілком виключене. Свідки бачили, як невідомий чоловік спочатку розбив стекло, а потім щось кинув у салон, від чого моментально здійнялось полум’я. Нагадаємо, що за декілька днів до цього в наслідок розбійного нападу невідомими був викрадений електрогенератор, який використовували активісти харківського Євромайдану. В обох випадках міліція нічим не допомогла, та і не дуже хотіла допомагати.

Оскільки автомобіль був взятий в оренду, активісти зобов’язані у найкоротший термін відшкодувати власнику його вартість. Автомобіль оцінюється в 12000 у.о. Власні ресурси харківського Євромайдану базуються повністю на пожертвах громади і є дуже обмеженими. Власних коштів для компенсації вартості мікроавтобусу активісти не мають.

Харківський Євромайдан звертається до всіх небайдужих. Допоможіть як найшвидше зібрати потрібні кошти. Ми повинні довести, що, незважаючи на складну ситуацію, ми не скоримося навіть після таких протизаконних дій з боку противників Євромайдану.

Гроші збираємо в опечатані скриньки на Харківському ЄвроМайдані,

а також на банківський рахунок.


Реквізити:
Код: 23911715
Банк отримувача:
р/р 260094168
в ПАТ ПУМБ
МФО 334851
Призначення платежу: “Безповоротна фінансова допомога.” або “Добровільна пожертва.”

ФБ: https://www.facebook.com/events/564851826928144/
ВК: http://vk.com/euromaidan_kharkiv
Онлайн-трансляція: http://maidanua.org/live/

Дмитро Пилипець. Харків
+380975558482, +380662440384
https://www.facebook.com/dmytro.pylypets
http://twitter.com/DmytroPylypets